Armastusele alluvad kõik vanused

Armastusele alluvad kõik vanused ja 27-aastane Kristi sai sellest aru, kui kohtus olala.ee rakenduses 40-aastase Joeliga. Efektne tütarlaps tundis kohe, et oli oma elu mehega kohtunud ja märkimisväärne vanusevahe teda ei hirmutanud. Joel arvas algul, et kaunitar jätab ta peagi maha, kuid sai siis aru, et tüdruku tunded on siirad. Paar kihlus vaid kuu pärast kohtumist ja kolm kuud hiljem abiellusid armukesed. Lugege meie materjalist ebatavalist armastuslugu.

27-aastane Kristi kolis Denverisse ja otsustas armastuse leidmiseks registreeruda olala.ee tutvumisrakenduses. Pärast seda, kui temaealiste tüüpide seas polnud korralikku, otsustas ta pöörata tähelepanu vanematele meestele. Nii kohtus neiu40-aastase Joeliga, kes elas oma majast 30-minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Hakanud suhtlema, tundsid nad kohe erilist sidet ning mõnekümne päeva kirjavahetuse ja telefoniga rääkimise järel mõistsid nad, et on teineteisesse armunud. Pärast esimest kohtingut otsustas paar enam lahku minna.

Tüdruk ütleb, et teda armastas kallim julgus, kindlus, seiklusjanu ja empaatia. Pärast kuu aega kestnud kohtumist, aprillis 2020, said nad teineteisele pühendumuse väljendamiseks samad lõpmatuse tätoveeringud. Varsti pärast seda tegi Joel Kristi ettepaneku.

  1. jaanuaril 2020 otsustasid armukesed oma kihluse jäädvustada, tätoveerides sõrmustele sõrme numbri 222. 22. veebruaril 2020 abielluti Jamaical.

Kristi vanemad, kes on 53-aastased, olid alguses tütre valiku suhtes skeptilised, kuid aja jooksul võtsid nad oma väimehe vastu ja sõbrunesid temaga.

Ameeriklane ütleb, et on oma mehe pärast hull. Ta on armunud tema hääle, iseloomu ja välimusse. Mõni arvab, et mees maksab talle seksi eest, mõni arvab, et nad on isa ja tütar. Ja ükskord küsis võõras inimene Joelilt isegi, kust ta selle tüdruku «ostis». Vaatamata teiste negatiivsetele reaktsioonidele kuulutavad noorpaarid, et nende armastus kestab igavesti.

Kristi saab Instagramis sõnumeid, et nende suhe on «röövellik». Paljud usuvad, et ta käib raha eest rikka isaga. Neiu kaitseb oma valikut ja ütleb, et inimesed peavad stereotüüpidest kaugemale minema, selliste hinnangute tõttu võite kaotada oma elu armastuse.

Joel tunnistab, et ei oodanud pika suhe kallimaga suure vanusevahe tõttu. Ta oli Kristi küpsusest ja avatusest meeldivalt üllatunud. Ameeriklane ütleb, et vanemad naised on tavaliselt rangemad ja vaoshoitumad ning tema kallim on «värske õhu hingus».

Mees armus Kristi esimesest silmapilgust. Lisaks sellele, et tüdruk on väga ilus, on ta ka tark, energiline, kaastundlik, rõõmsameelne ja võluv. Paar ei tahtnud, et esimene kohting lõpeks, nii et nad ei läinud kunagi lahku.

Alguses tundis Joel muret, et ta on noore armastatu jaoks ainult mööduv etapp, kuid siis mõistis ta, et tema tunded on vastastikused. Talle meeldib väga, et Kristi püüdleb pidevalt enesetäiendamise poole.

Mehe jaoks oli suurim väljakutse see, et tema traditsioonilises ärikeskkonnas noori või teistest erinevaid inimesi tavaliselt vastu ei võeta. Tema perekond ei võtnud Kristi kohe omaks. Sellegipoolest on Joel kindel, et aja jooksul saavad tema sugulased aru, kui tugev ja kirglik ta oma naisega on.

Paar soovib tõestada, et tõeline armastus võib minna kaugemale konservatiivsetest vaadetest. Nad on koos õnnelikud ja loodavad seda tunnet kogu elu kanda.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

Создайте свой веб-сайт на WordPress.com
Начало работы
%d такие блоггеры, как: